Het is de missie van HAPPY EARTH om een dosis vrolijkheid en optimisme te brengen en dat doet het pure, duurzame merk met de allerbeste producten voor jou en voor de aarde. Als je érgens vrolijk van wordt dan is het wel van de nieuwste deodorantlijn: Jasmine Ho Wood! De zonnig gele verpakking straalt je tegemoet en de geweldige geur doet denken aan een frisse lentemorgen. Met een unieke blend van 100% natuurlijke geurextracten en essentiële oliën is de deodorant niet alleen 100% effectief, maar ook 100% verzorgend. En of je nu de Spray, Roll-on of Balm kiest, van dit geurenpalet wordt iedereen blij!
Jasmine Ho Wood: een zintuiglijke reis
Met Jasmine Ho Wood start je dag meteen goed! De geurnoten met sinaasappel en Ho Wood – qua geur vergelijkbaar met die van rozenhout – in de top en jasmijn, ylang ylang en roos in het hart openen je zintuigen, terwijl de subtiele basisnoten met vanille en kruidnagel de sensorische reis compleet maken. De 100% natuurlijke extracten als organische aloë vera en essentiële oliën zorgen niet alleen voor een perfecte werking maar ook voor een ultiem verzorgend effect. Uiteraard is de nieuwe HAPPY EARTH Jasmine Ho Wood deodorant – net als alle andere HAPPY EARTH deodoranten trouwens – vrij van slechte ingrediënten én trotse drager van de keurmerken NATRUE en Vegan Society.
Prijs en verkrijgbaarheid
De nieuwe deodorantlijn Jasmine Ho Wood is verkrijgbaar vanaf april.
Adviesprijzen:
HAPPY EARTH Deodorant Pure Deo Spray Jasmine Ho Wood (100ml): € 8,49
HAPPY EARTH Deodorant Pure Deo Roll-on Jasmine Ho Wood (75 ml): € 6,99
HAPPY EARTH Deodorant Pure Deo Balm Jasmine Ho Wood (blikje, 45 gr): € 6,99
HAPPY EARTH wil meer dan alleen goed werkende producten op de markt brengen. HAPPY EARTH biedt een uitgebreid assortiment aan 100% natuurlijke en 100% effectieve producten waar onze huid én onze aarde blij van worden. Van deodorant en handzeep tot heerlijk geurende douchegels: de producten zijn vrij van chemicaliën en bevatten uitsluitend natuurlijke, vegan ingrediënten. HAPPY EARTH draagt dan ook met trots de keurmerken NATRUE en Vegan Society. Aan alles is gedacht: de verpakkingen zijn gemaakt van 100% gerecycled plastic, zijn plasticvrij of zelfs volledig biologisch afbreekbaar. De ingrediënten en verpakkingen worden dichtbij huis verkregen en CO2 neutraal gemaakt. Uiteraard is HAPPY EARTH volledig dierproefvrij.
Jeltje
6 mei 2022 at 17:47 (2 weken ago)Lijkt me heerlijk!