Het is alweer een hele tijd geleden dat ik iets kocht uit de LE collecties van Catrice en Essence, maar de collecties van dit moment spraken me direct zo aan, dat ik vrijdagavond even naar het Kruidvat hier in het dorp ben geweest, en een paar items uit elke collectie kocht. In deze shoplog laat ik de producten aan je zien en vertel je wat mijn eerste indruk is!
Shoplog Catrice Treasure Trove en Essence Winter? Wonderful!
Catrice Treasure Trove en Essence Winter? Wonderful! liggen sinds vorige week in het schap bij Kruidvat en Trekpleister. Ik heb een aantal producten (degenen waar een tester van aanwezig was) getest in de winkel en ben uiteindelijk met vijf producten naar huis gegaan. De rest van de producten vond ik óf qua pigmentatie tegenvallen, of voor mij niet voldoende de moeite waard.
Allereerst kocht ik de Catrice Powder Blush Caviar and Champagne:
La belle de nuit. De gouden glow van deze blush zorgt voor een stralende teint. Breng op het hoogste punt van de jukbeenderen aan en accentueer de contouren van het gezicht. Het unieke sterreliëf en de zachte textuur maakt van de blush – een combinatie van warm roze en champagne highlights – de must-have van het seizoen.
Zonder flits
Met flits – deze foto geeft de kleur het beste weer. Ik weet niet wat er zaterdag aan de hand was met het licht (behalve dan dat het erg donker weer was), maar alle foto’s in dit artikel die met flits gemaakt zijn, geven de kleuren van de producten het beste weer).
Ik vind de kwaliteit van deze Powder Blush echt heel erg goed: de blush heeft een creamy textuur en een uitstekende pigmentatie. De swatch laat ik je hieronder zien, samen met de highlighter.
Ook de Golden Powder in de kleur Golden Grace kon ik niet weerstaan:
Golden Sparkle. Een subtiele glans in zacht champagne creëert feestelijke highlights op het gezicht en de hals. De compactpoeder met het prachtige sterreliëf is perfect om prachtige accenten te creëren met een poederkwast.
Zonder flits
Met flits
Ook deze prachtige highlighter van Catrice heeft een hele fijne zachte textuur en een goede pigmentatie. Het is even geleden dat ik zo’n kwaliteit heb gezien bij Catrice!
Zonder flits
Met flits
Ik vind zowel de Catrice Powder Blush als de Golden Powder juweeltjes om te zien, en echt aanraders. Ik heb afgelopen weekend vanwege een overvolle agenda helaas geen kans gezien om er een look mee te maken, dus die houden jullie nog even van me tegoed. Maar omdat de collectie natuurlijk maar beperkt verkrijgbaar is, wilde ik niet langer wachten met het plaatsen van mijn artikel.
Zonder flits
Met flits
Van de nagellakjes uit de Catrice Treasure Trove collectie vond ik alleen Jewel Daze bijzonder genoeg, maar dit is dan ook wel echt een heel mooi kleurtje vind ik. Het is een abrikooskleur met een gouden shimmer, en daardoor net een tikje specialer dan zomaar nude. Ik draag hier twee laagjes, daarmee dekt de kleur prima.
Van de Essence Winter? Wonderful! collectie kocht ik twee producten. Ik vond het oogschaduwpalette prachtig om te zien, en die stond ook op mijn wishlist. Helaas viel de pigmentatie hiervan me dermate tegen, dat ik besloot om hem niet te kopen.
De blush in de kleur Winter Kissed Cheeks ging alleen al vanwege het schattige uiterlijk in mijn winkelmandje:
Gekleurde wangen! de driekleurige blush biedt frisse kleuraccenten – zelfs in de winter. roze, abrikoos en nude blenden prachtig op de huid en het ijskristallen reliëf is een prachtige herinnering aan speciale momenten in de sneeuw.
Zonder flits
Met flits
Dit is een fris roze blush met een heel subtiele glans. Hij is koeler van kleur dan de blush van Catrice, maar wel erg mooi als je een lichte huid hebt:
Zonder flits
Met flits
Ik vind ook deze prachtig, maar als je op zoek bent naar een blush met een intense kleur, kun je beter de blush van Catrice kiezen.
Hoewel ik volgens mij voor de komende drie jaar genoeg handcrème heb (hoewel: heb je ooit genoeg handcrème?), nam ik de hand balm uit deze collectie ook mee:
Verzorging tijdens koude dagen! handen vragen veel aandacht in de winter. deze handbalsem hydrateert de handen zodat ze weer lekker zacht en soepel voelen – zelfs wanneer de temperatuur tot onder nul daalt.
Verkrijgbaar in 01 you melt my heart.
Qua ingrediënten zie ik niet zo heel veel bijzonders in de lijst staan, maar goed: daar is de prijs ook naar.
De Winter? Wonderful! Hand balm heeft een romige textuur, die goed verdeelt en vrij vlot intrekt. Hij is niet super verzorgend, en op koude dagen zeker niet voldoende, maar prima als tube in je handtas, om tussendoor te kunnen smeren. De geur is zacht en zoet, en niet overheersend.
De producten van de Catrice Treasure Trove en de Essence Winter? Wonderful! collectie zijn tijdelijk verkrijgbaar bij Kruidvat en Trekpleister, zolang de voorraad strekt. Wil je alle producten en bijbehorende prijzen op een rijtje zien, kijk dan even in dit artikel.
Cindy
11 januari 2016 at 20:43 (6 jaren ago)De blush van Catrice is bij nader inzien wel mooi. Had alles in de winkel zien liggen maar niets gekocht. De LE’s van deze 2 merken boeien me de laatste tijd niet meer zo, helaas.
chucky1012
11 januari 2016 at 17:07 (6 jaren ago)Je had erg mooie producten geshopt!
Manon
11 januari 2016 at 16:40 (6 jaren ago)prachtige producten!
Angela
11 januari 2016 at 16:08 (6 jaren ago)Mooi artikel weer.
Altijd gedacht daar door merk sowieso niet echt de moeite waard is. Ben ik op make-up gebied ook wel een beetje verwend, maar nu ben ik toch wel nieuwsgierig geworden.
mariëlle
11 januari 2016 at 15:40 (6 jaren ago)Leuke shoplog!! Ik vind wel wat items leuk, maar niet leuk genoeg om het te kopen!