Vorige week deed ik voor het eerst een bestelling bij USA-shop.nl, een webshop waar je allerlei merken en producten uit Amerika kunt kopen, van verzorgingsproducten en make-up tot geurkaarsen en gave Christmas Gifts. Ik laat je in dit artikel zien wat ik bestelde, eventuele reviews volgen!
Shoplog USA-shop
Ik kocht niet heel veel, maar wel een paar super mooie producten van merken die al een tijdje op mijn wishlist stonden, maar waar het steeds maar niet van kwam om ze te bestellen. Nu kon ik het mooi combineren, zodat ik geen verzendkosten hoefde te betalen (vanaf € 60,=).
Ik kwam bij USA-shop vanwege het ruime assortiment Bath & Body Works geurkaarsen. Deze ken ik nog maar sinds kort, maar ik ben groot fan geworden. Ik dompel me momenteel echt onder in geurkaarsen, ik kies iedere avond een andere geur (gelukkig heb ik volop keus in merken en geuren ♥). Ik kocht de grote 3-pits geurkaars Pumpkin Spiced Cheesecake (€ 26,95), deze geur past zo ontzettend goed bij deze tijd van het jaar!
En van de kleinere variant, de ontzettend leuke Mason Jar Candle (€ 14,95), koos ik de geur Sweet Cinnamon Pumpkin ♥
Ook van het merk Bath & Body Works kocht ik een Showergel (€ 13,00) en een Bodylotion (€ 13,00) in de geur Endless Weekend, een heerlijke fruitige geur. Hier vertel ik je binnenkort meer over!
En tot slot bestelde ik (eindelijk) de Secret deodorant (€ 6,75), die jullie me massaal aanraadden na mijn review over de Speed Stick deodorant. Ik bestelde hem in de geur Spring Breeze. Ik ben erg benieuwd, uiteraard houd ik jullie op de hoogte!
Ik heb echt mijn ogen uitgekeken in deze verleidelijk leuke webshop! Ik had er al weleens van gehoord, maar er zelf nog nooit besteld. Ik sluit niet uit dat er later meer bestellingen volgen, hihihi! Had jij al weleens van USA-shop gehoord, of misschien ook al weleens besteld?
Rowan - sillysis.nl
10 maart 2016 at 20:30 (6 jaren ago)Wat een leuke spulletjes zeg! Heerlijk! Daar word je toch helemaal blij van!
Deb
26 november 2015 at 20:20 (7 jaren ago)Wat een fijne bestelling!! Ik ben heel benieuwd naar hoe de Bath & Body works producten je bevallen. Ik kende de shop nog niet, maar ga hem zeker onthouden!
chucky1012
26 november 2015 at 19:22 (7 jaren ago)Wat een mooie verpakkingen van de producten.
Ik ken het niet.
Er was eerst een winkel in deze stad die het verkocht.
Maar toen ik er naar toe wilde gaan om er iets te kopen was die verdwenen.
Prachtige foto’s.
Xoxo
Wojis
25 november 2015 at 20:42 (7 jaren ago)Dacht heel even dat het een soort pindakaas was met pompoen, maar het zijn kaarsen. Ook lekker denk ik, maar niet om te eten. De deodorant is fantastisch en de shop heel leuk. Koele shizzle heb je besteld, ben benieuwd.
Krista
25 november 2015 at 20:20 (7 jaren ago)Ik kende hem ook nog niet! Wat een gave spulletjes heb je gekocht zeg, veel plezier ermee!!
Babs
25 november 2015 at 18:25 (7 jaren ago)Ik ken hem niet, ga zeker even rondkijken. Hoewel.. ja, toch, hihihi!
Annette
25 november 2015 at 17:32 (7 jaren ago)Ik ga gelijk even kijken in deze shop. Leuk!
Debbie
25 november 2015 at 15:33 (7 jaren ago)Ik ken die shop nog niet, ik ga eens kijken. Lady Speed Stick is mijn favo deodorant, heb ik een paar jaar geleden ook gereviewd. Ik ga jouw review ook eens lezen. Neem aan dat er ook eentje over de Secret deo komt?
jeapiebel
25 november 2015 at 09:20 (7 jaren ago)Ik ken die webshop nog niet, maar ik ga zeker kijken. Ik ben benieuwd.
Jori
25 november 2015 at 09:19 (7 jaren ago)Wat een leuke dingen heb je gekocht.Ik kende de webshop niet.
Sylvia
25 november 2015 at 08:40 (7 jaren ago)Leuke aankopen!! Ben benieuwd naar je ervaring met de BBW showergel en bodylotion.
I
Mariëlle
25 november 2015 at 08:16 (7 jaren ago)Nog nooit van gehoord!! Maar wat leuk zeg, ik ben benieuwd naar de reviews!
mireille
25 november 2015 at 07:35 (7 jaren ago)Nog nooit van gehoord. Wat een leuke producten.